Tavaszi mezei futóverseny eredmények

I.kcs. fiú csapat:- 2. Hely                                   I.kcs. lány csapat- 1. hely

Tagjai:  Hevesi Bence 2.b                                   Tagjai: Patyi Anna 2.b-3. hely

              Somogyi Szabolcs 2.b                                       Gábor Kata 2.b

     Császár Áron 2.a                                               Osztás Kloé 3.b

     Osztás Adrián 3.b-6.hely                                  Földesi Réka 2.b



II.kcs. fiú csapat:- 1. Hely                                  II.kcs. lány „A”csapat:-1.hely

Tagjai: Furka Zsombor 5.b-2. Hely                   Tagjai: Kiss Katalin 4.b-1. hely

            Fekete Bence 4.b- 7.hely                                      Ádász Katalin 4.b-2. hely

   Borbély Levente 4.a-5. Hely                               Forrás Réka 4.b- 6.hely

   Takács Roland 4.b                                               Czinkota Kármen 4.b-                                                                                                                                  3.hely



III.kcs fiú „A” csapat:-1. Hely                            II.kcs. lány „B” csapat:- 3.hely

Tagjai: Patyi Ákos 6.b - 3. Hely                         Tagjai: Szenteczki Lili 5.b-7.hely

   Raffael István 6.a- 5.hely                                    Ceglédi Lídia 4.a

   Dobrai Dávid 6.b-4. Hely                                   Czédula Jessica 4.b

   Túróczki Béla 6.b-1. Hely                                   Kovács Szonja 3.a




III.kcs. fiú „B” csapat:- 3.hely                            III.kcs. lány csapat:- 1.hely

Tagjai:Nagy Zsolt 7.b                                         Tagjai: Nagy Anna 6.b-3. hely

            Pádár Dániel 6.b                                                  Bese Bettina 6.b-2. hely

            Rácz Adrián 6.b                                                   Cvalinga Edina 5.a-5. hely

            Bordás István 5.b                                                  Paplukács Emília 5.a




IV. kcs fiú csapat- 1. Hely                                   IV.kcs lány: csapat:- 2.hely

Tagjai: Jónás Zoltán 8.b-2. Hely                         Tagjai: Görgényi Ágnes 6.b-3. hely

   Rácz Richárd 8.b – 3.hely                                    Görgényi Renáta 6.a- 4. hely

   Balogh István 8.b -6.hely                                     Osztás Rebeka 7.a

   Buzás Dániel 8.a                                                   Bajkán Laura 7.b







Marosvölgyiné Rideg Ágnes

       tanárnő

vissza