Tanévzáró

Rendhagyó tanévzáró díjazottjai

Dsc 9027 Edited Edited
Tanévnyitó hírek © 2020

Iskolánkban hagyomány, hogy a nálunk működő alapítványok jutalmazzák a különböző tantárgyi  területeken legjobban teljesítő tanulókat.

Az Eötvös József Alapítvány

Az Eötvös József Alapítvány ebben a tanévben is jutalmazza a számítástechnikában kiemelkedő eredményt elért nyolcadikos tanulókat.

Oklevelet és könyvjutalmat kap:

Szűcs Roland 8.b osztályos tanuló.

 

A Tehetséges Tanulókért Alapítvány

A Tehetséges Tanulókért Alapítvány a hagyományokhoz híven ebben a tanévben is jutalmazza a magyar nyelv és irodalom és ének-zene területén kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulókat. Jutalomkönyvet és oklevelet kap az iskolai és templomi  műsorokon való színvonalas szerepléséért  Czeilinger Martina, Fánci Réka, Radics Gábor 7.a és Gábor Zalán 8.b osztályos tanuló.

 

Kiemelkedő szorgalmáért és közösségi munkájáért nevelőtestületi dicséretben részesülnek.

Verasztó Enikő 1.a
Molnár Barbara 6.a
Csordás Klaudia 6.b
Radics Gábor György 7.a

Az egész évben példás magatartású és szorgalmú, kiemelkedő tanulmányi, sport és közösségi munkát végzett tanulók nevelőtestületi dicséretben, oklevélben részesülnek.
Csőke Zoltán 1.a nevelőtestületi dicséret
Horváth Zsófia 1.a nevelőtestületi dicséret
Khaldi Ayman 1.a nevelőtestületi dicséret
Suser Rebeka 1.a nevelőtestületi dicséret
Urszuly-Vidovenyecz Alaxa 1.a nevelőtestületi dicséret
Veres Letti 1.a nevelőtestületi dicséret
   
Csiki Marcell László 1.b nevelőtestületi dicséret
Csizmadia Laura 1.b nevelőtestületi dicséret
Krasznai Zara 1.b nevelőtestületi dicséret
Lucz Gergő 1.b nevelőtestületi dicséret
Rideg Olívia 1.b nevelőtestületi dicséret
Szabó Vince György 1.b nevelőtestületi dicséret
Székács Benjámin 1.b nevelőtestületi dicséret

 

Berke Diána nevelőtestületi dicséret
Fodor Nóra Melinda 2.a nevelőtestületi dicséret
Riczán Eszter 2.a nevelőtestületi dicséret
Nagy Daniella 2.b nevelőtestületi dicséret
Nagy Larissza 2.b nevelőtestületi dicséret

 

Hatos Dóra Nikolett 3.a nevelőtestületi dicséret
Jancsik-Nemes Jázmin 3.a nevelőtestületi dicséret
Korányi-Gebura Emma 3.a nevelőtestületi dicséret
Pető Zsanett 3.a nevelőtestületi dicséret
Papp Kinga 3.b nevelőtestületi dicséret
Szántai Levente Imre 3.b nevelőtestületi dicséret
Gárgyán Laura 3.b nevelőtestületi dicséret

 

Korányi-Gebura Adél 4.a nevelőtestületi dicséret
Dani Lilla Petra 4.b nevelőtestületi dicséret
Hőhn Balázs 4.b nevelőtestületi dicséret
Hollósi Előd Levente 4.b nevelőtestületi dicséret
Varga Petra Réka 4.b nevelőtestületi dicséret
Vetró László 4.b nevelőtestületi dicséret

 

Csesznok Dominik 5.a nevelőtestületi dicséret
Dunai Gergely Botond 5.a nevelőtestületi dicséret
Nagy Zsombor 5.b nevelőtestületi dicséret
Vaszkó Bence 5.b nevelőtestületi dicséret

 

Csőke Nóra 6.a nevelőtestületi dicséret
Olajos Szandra 6.b nevelőtestületi dicséret

 

Burzás Boglárka nevelőtestületi dicséret
Czeilinger Martina 7.a nevelőtestületi dicséret
Illés Édua 7.a nevelőtestületi dicséret
Csesznok Balázs 7.b nevelőtestületi dicséret

 

Czirle László 8.b nevelőtestületi dicséret

 

A ballagó nyolcadikosok közül egy tanuló 8 évi kiemelkedő és példás szorgalmáért és közösségi munkájáért érdemelte ki az iskola közösségének elismerését.
Nevelőtestületi dicséretet, oklevelet kap:

Csernus Dominika 8.b osztályos tanuló.

 

Az ÉV TANULÓJA díjat minden évfolyamon csak egy tanuló kapja, az, aki az adott évfolyamon a legjobb eredményt érte el. Magatartásával, szorgalmával, iskolán kívüli eredményeivel az évfolyamon leginkább kiemelkedik társai közül. A cím mellé nevelőtestületi dicséret és oklevél jár.

Nyiki Kiara 3.b nevelőtestületi dicséret
Csőke Tímea Barbara 4.a nevelőtestületi dicséret
Keresztes Kornél 5.a nevelőtestületi dicséret
Pipis Zsombor 6.a nevelőtestületi dicséret
Madarász Milán 7.a nevelőtestületi dicséret
Szigeti Tímea 8.a nevelőtestületi dicséret
   

Jó tanuló, jó sportoló díjat és nevelőtestületi dicséretet kiemelkedő sporteredményéért és tanulmányi eredményéért idén 22 tanuló kap. A cím mellé nevelőtestületi dicséret, oklevél jár.

Pisont Richárd 3.a
Fehér Lili3.b
Németh Balázs 3.b
Szöllősi Norbert 3.b
Bakos Csongor 3.b
Pleskonics Máté 4.a
Kiss-Horváth Kende Manó 4.b
Asztalos Jázmin 4.b
Szabó Máté Albert 5.a
Baranyai Bence 5.b
Nagy Fruzsina 5.b
Szabó Virág 5.b
Pipis Zsombor 6.a
Fehér Attila 6.a
Korányi Gebura Márk 6.a
Fekécs Ákos 6.a
Hankó Gréta 6.b
Szokolai Zsófia Hanna 6.b
Andó Alexandra 7.a
Szabó Zsóka 7.b
Szűcs Roland 8.b

 

 

Holecska Mirjamtanár