vissza >>
















































Marosvölgyiné Rideg Ágnes

tanárnő

I.kcs. fiú csapat:- 1. hely                                                                      

Tagjai:

Kozák Gábor 3.a- 3. hely                                                

Somogyi Szabolcs 3.b- 2. hely                                                   

Pipis Zsombor 2.a                                             

Hevesi Bence 3.b

I.kcs. lány csapat:- 2. hely                                                                      

Tagjai:

Forgó Larina 2.b- 2. hely                                                

Csete Iringó 2. a                                                   

Papp Laura 1.b                                             

Szabó Virág 1.b

II.kcs. fiú csapat:- 3. hely                                                                                                                                           

Tagjai:

Gábor Zalán 4.b                                                                                                               

Osztás Adrián 4.b                                                                                                                           

Horváth Dominik 3.b                                                                                                               

Harmati Zoltán 5. b                                                                     

II.kcs. lány csapat.- 1. hely                                                                                                                                           

Tagjai:

Ádász Katalin 5.b- 1. hely                                                                                                               

Patyi Anna 3.b- 3. hely                                                                                                                           

Kovácsik Szonja 4.a                                                                                                               

Szigeti Tímea 4.a                                                                     

III.kcs. fiú csapat:-1. hely                                                                                                                                           

Tagjai:

Salka Olivér 7.b- 2. hely                                                                                                               

Bordás István 6.b                                                                                                                           

Furka Zsombor 6.b                                                                                                               

Szűcs Balázs 7.a                                                                     

III.kcs lány csapat. -2. hely                                                                                                                                           

Tagjai:

Kiss Katalin 5.b- 1. hely                                                                                                               

Czvalinga Edina 6.a                                                                                                                           

Ceglédi Kamilla 6.a                                                                                                               

Csanki Rebeka 7.a                                                                     

IV. kcs. fiú csapat.- 1. hely                                                                                                                                                                                                              

Tagjai:


Túróczki Béla 7.b- 2. hely                                                                                                                                                               

Rafael István 7.a                                                                                                                                                                                                       

Dobrai Dávid 7.b                                                                                                                                                                                           

Birkás Roland 8.b                                                                                                                                                

IV. kcs. lány csapat „A”-1. hely                                                                                                                                                                                                              

Tagjai:

Bese Bettina 7.b- 1. hely                                                                                                                                                               

Nagy Anna 7.b- 2. hely                                                                                                                                                                                                       

Görgényi Renáta 7.a-3. hely                                                                                                                                                                                           

Görgényi Ágnes 7.b                                                                                                                                                

IV. kcs. lány „B” csapat:- 2. hely

                                                                                                                                                                                                              

Tagjai:

Kovács Zita 8.b                                                                                                                                                               

Ceglédi Tamara 8.b                                                                                                                                                                                                       

Berta Réka 7.b                                                                                                                                                                                           

Luczner Petra 7.b                                                                                                                                                

Mezei futás Városi, körzeti –Orosháza-2015. november 2.