Mezei futás végeredmények

Városi, körzeti – Orosháza - Bogárzó

vissza >>

I.kcs. fiú „A” csapat:

1. hely

Tagjai:

Pipis Zsombor 3.a

2. hely


Kiss-Horváth Kende 1.b

4. hely


Mangru Márk 1.b

6. hely


Szabó Máté 2.a

7. hely

I.kcs. lány csapat

1. hely

Tagjai:

Szabó Virág 2.b

1. hely


Birkás Veronika 2.b

9. hely


Papp Laura 2.b

8. hely


Molnár Barbara 3.a

6. hely

I.kcs. fiú „B” csapat:

3. hely

Tagjai:

Prozlik Patrik 2.a

13. hely


Enyedi István 3.b

19. hely


Szabó Dávid 3.a

17. hely


Csányi Áron 1.b

14. hely

II.kcs. lány csapat:

2. hely

Tagjai:

Patyi Anna 4.b

4. hely


Gábor Kata 4.b

3. hely


Földesi Réka 4.b

8. hely


Osztás Kloé 5.b

7. hely

II.kcs. fiú csapat:

2. hely

Tagjai:

Császár Áron 4.a

7. hely


Fekécs Ákos 3.a

8. hely


Horváth Dominik 4.b

10. hely


Kozák Gábor 4.a

12. hely

II.kcs. lány csapat:

3. hely

Tagjai:

Ficzere Alexa 4.a

10. hely


Balczó Boglárka 4.a

11. hely


Székács Virág 4.a

12. hely


Horváth Dzsesszika 4.b

19. hely

III.kcs. fiú csapat:

1. hely

Tagjai:

Fekete Bence 6.b

2. hely


Furka Zsombor 7.b

5. hely


Takács Roland 6.b

9. hely


Nánási Máté 5.b

13. hely

III.kcs lány „A” csapat

1. hely

Tagjai:

Kiss Katalin 6.b

1. hely


Ádász Katalin 6.b

2. hely


Czinkota Kármen 6.b

3. hely


Gubacsi-Bok Zsófia 5.b

5. hely

III.kcs lány „B” csapat

2. hely

Tagjai:

Forrás Réka 6.b

6. hely


Szenteczki Lili 7.b

7. hely


Czédula Jessica 6.b

8. hely


Juhász Johanna 6.a

9. hely


Prozlik Titanilla 5.b

10. hely


Ceglédi Lídia 6.a

13. hely

IV. kcs. fiú „A” csapat

1. hely

Tagjai:

Túróczki Béla 8.b

1. hely


Dobrai Dávid 8.b

2. hely


Patyi Ákos 8.b

4. hely


Kocsis Kevin 8.b

6. hely

IV. kcs. lány csapat

1. hely

Tagjai:

Bese Bettina 8.b

1. hely


Nagy Anna 8.b

2. hely


Czvallinga Edina 7.a

3. hely


Ravasz Klaudia 7.b  

4. hely

IV. kcs. fiú „B” csapat

2. hely

Tagjai:

Salka Olivér 8.b

7. hely


Rácz Adrián 8.b

8. hely


Bordás István 7.b

9. hely


Jónás Bence 7.b  

10. hely

IV. kcs. lány csapat

2. hely

Tagjai:

Berta Réka 8.b

6. hely


Gabnai Alexandra 7.b

9. hely


Ceglédi Kamilla 7.a

10. hely


Lunczner Petra 8.b

11. hely

IV. kcs. fiú „C” csapat

3. hely

Tagjai:

Rafael István 8.a

11. hely


Selmeczy Kevin 8.b

12. hely


Várdai Bence 8.b

15. hely


Pádár Dániel 8.b

23. hely