vissza >>


Országos továbbjutók:


II.kcs. lány csapat (egyéniben is Ádász Katalin 5.b, IV.kcs. lány és fiú csapat (egyéniben is Bese Bettina 7.b és Túróczki Béla 7.b), egyéniben Kiss Katalin 5.b.









Marosvölgyiné Rideg Ágnes

tanárnő

Mezei futás Megyei  2015. november 11. Orosháza

I.kcs. fiú csapat:- 1. hely – 1. Hely                                                                     

Tagjai:

Kozák Gábor 3.a- 3. hely- 4. hely                                   

Somogyi Szabolcs  3.b-      2. hely  

Pipis Zsombor 2.a

Hevesi Bence 3.b

Enyedi István 2.b

I.kcs. lány csapat:- 2. hely- 4. hely                                                                     

Tagjai:

 Forgó Larina 2.b- 2. hely

Csete Iringó 2. a


Papp Laura 1.b

Szabó Virág 1.b

Olajos Alexandra 2.b


II.kcs. fiú csapat:- 3. hely                                                                                                                                           

Tagjai:

Gábor Zalán 4.b                                                                                                               

Osztás Adrián 4.b                                                                                                                           

Horváth Dominik 3.b                                                                                                               

Harmati Zoltán 5. b                                                                     

II.kcs. lány csapat.- 1. hely- 1.hely                                                                                                                                           

Tagjai:

Ádász Katalin 5.b- 1. hely- 2. hely

Patyi Anna 3.b- 3. hely

Kovácsik Szonja 4.a


Szigeti Tímea 4.a

Ceglédi Lídia 5.a

III.kcs. fiú csapat:-1. hely- 6. hely                                                                                                                                           

Tagjai:

Salka Olivér 7.b- 2. hely

Bordás István 6.b

Furka Zsombor 6.b

Szűcs Balázs 7.a

Fekete Bence 5.b

III.kcs lány csapat. -2. hely- 4.hely                                                                                                                                           

Tagjai:

Kiss Katalin 5.b- 1. hely- 2.hely

Czvalinga Edina 6.a

Ceglédi Kamilla 6.a

Csanki Rebeka 7.a

Czinkota Kármen 5.b

IV. kcs. fiú csapat.- 1. hely  2.hely                                                                                                                                                                                                              

Tagjai:

Túróczki Béla 7.b- 2. hely -3. hely

Rafael István 7.a

Dobrai Dávid 7.b

Nagy Zsolt  8.b

Selmeczy Kevin 7.b

IV. kcs. lány csapat „A”-  

1. Hely-  2. hely

Tagjai:

Bese Bettina 7.b- 1. hely- 2. hely

Nagy Anna 7.b- 2. hely

Görgényi Renáta 7.a- 3. hely

Görgényi Ágnes 7.b

Berta Réka 7.b

IV. kcs. lány „B” csapat:- 2. Hely -8. hely

Tagjai:

Kovács Zita 8.b

Ceglédi Tamara 8.b

Nagy Renáta 8.b

Luczner Petra 7.b

Tompos Alexandra 8.b