Színek hete az Eötvösben

A rendezvény a tavasz jegyében zajlott...

Szinek Hete Sárga eotvosoh 2020.03.05. 0011
Szinek Hete eotvosoh | © 2020

Immár 4. alkalommal rendeztük meg Színek hete programunkat az alsó évfolyamosok nagy örömére. A rendezvény a tavasz jegyében zajlott. Célunk az volt ,hogy a szürke ,hideg hétköznapok közé becsempésszük a vidámságot ,a színeket,a jókedvet tanulóink számára. A gyerekek minden nap más-más színeket ölthettek magukra. Hétfőn fehérbe öltöztek s az első évfolyam fehér díszekkel tette hangulatossá az aulát. Kedden a piros szín dominált s a második évfolyam piros díszeket helyezett el az aulában. Szerdán a rossz időjárás ellenére a nap színe, a sárga volt s a harmadik évfolyam díszei kerültek ki az aulába. Csütörtökön zöldbe érkeztek a tanulók s a negyedik évfolyam díszítette aulánkat. Minden reggel napindító mesével kezdtük a reggelt a nap színének megfelelően. Hétfőn táncházban, csütörtökön sorversenyen mozoghattak a gyerekek. Kedden ízletes gyümölcs, illetve zöldségsaláták készültek s a csarnokban együtt dobbant a szívünk az élőkép megalkotásában szerdai napon lelkesen barkácsolhattak tanulóink és nagycsoportos óvodásaink színes tavaszi díszeket. Pénteken a gyermekek által kiválasztott közös dalunk eléneklésével és az osztályok által egész héten készített tavaszi fák kiállításával zártuk a mindenki számára vidám és tevékenységekben SZÍNES HETET.
Köszönöm az Iskolavezetés, a Szülői Munkaközösség, a kollégák, a szülők támogatását, melyet a rendezvény lebonyolításához nyújtottak. Bízom benne, hogy októberben, az ősz jegyében is megvalósulnak vidám s mindenki által várva várt színes programjaink.

 

Dér Ildikószervező

Legyél te az első, aki hozzászól

Hozzászólás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*