Diákolimpia őszi mezei futóverseny

Diákolimpia őszi mezei futóverseny 2019.10.11.
Diákolimpia őszi mezei futóverseny 2019.10.11. eotvosoh © 2019

A mezei futáson Orosháza és a környező települések általános iskolásai versengtek négy korcsoportban. Négy távon is igyekeztek legyőzni a távolságot és persze egymást. Iskolánk tanulói szép eredményeket értek el. Intézményünk megköszöni az Orosházi Férfi Kézilabda Sportegyesület, az Orosházi Női Kézilabda Club, és az Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt önzetlen segítségét, mely által tanulóink részt vehettek a megmérettetésen.

 

Diákolimpia őszi mezei futóverseny 2019/2020 tanév eredmények

I. korcsoport
Fiú egyéni:
3. hely Pisont Richárd Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Fiú csapatverseny:
2. hely Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Ceglédi Levente, Pántye Imre, Pisont Richárd, Szöllősi Norbert)
Leány csapatverseny:
3. hely Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Fodor Nóra, Cséffia Enikő, Farkas Maja, Éliás Lejla)

II. korcsoport
Fiú egyéni:
1.hely Németh Balázs Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Fiú csapatverseny:
2. hely Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Kis-Horváth kende, Mózes Ádám, Németh Balázs, Szabó Máté)
Leány egyéni:
3. hely Nagy Fruzsina Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Leány csapatverseny:
2. hely Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Lupsa Bianka, Mosolygó Virág, Marancsik Anita, Nagy Fruzsina)

III. korcsoport
Fiú egyéni:
1. hely Fekécs Ákos Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
2. hely Pipis Zsombor Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Fiú csapatverseny:
1. hely Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Fekécs Ákos, Pipis Zsombort, Verbőczi Viktor, Kozák Gábor)
3.hely Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Szabó Dávid, Szabó Dániel, Ceglédi Károly, Hetesi Bence)
Leány csapatverseny:
3.hely Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Harsányi Viktória, Pántye Iringó, Birkás veronika, Nagy Kira)

IV. korcsoport
Fiú egyéni:
1. hely Nánási Márk Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
2. hely Gábor Zalán Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Leány egyéni
2. hely Prozlik Titanilla Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
3. hely Andó Alexandra Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Leány csapatverseny:
1.hely Eötvös J. Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Prozlik Titanilla, Andó Alexandra, Gábor Kata, Szabó Zsóka)

Fényképek:>>>

Szénási Viktortestnevelő

 

Légy te az első hozzászóló

Hozzászólás írása

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*