Területi német írásbeli verseny az Eötvösben

Területi német írásbeli verseny-Orosháza-Eotvosoh_2019-03-06_0010
Területi német írásbeli verseny-2019-03-06

         

          Immár harmadik alkalommal került megrendezésre iskolánkban a Német Nemzetiségi Önkormányzat támogatása által, a Német Kultúra Hetéhez bekapcsolódva az írásbeli területi verseny, melyre a környékbeli és városi iskolákból 55 tanuló nevezett be. A tanulók 4-8. évfolyamig adhattak számot német nyelvi tudásukról, amelyet a német szakos zsűri javított és értékelt.

Eredmények:

4. évfolyam:
I. helyezett: Dimák Dorottya (Vörösmarty Mihály Tagintézmény)
felkészítő: Tóthné Németh Anikó
II. helyezett: Buzai Dorka ( Vörösmarty Mihály Tagintézmény)
felkészítő: Tóthné Németh Anikó
II. helyezett: Nagy Tamara (Eötvös József Katolikus Általános Iskola)
felkészítő: Lovas Erzsébet
II. helyezett: Szabó Virág (Eötvös József Katolikus Általános Iskola)
felkészítő: Lovas Erzsébet
III. helyezett: Bánrévi Hanna (Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola)
felkészítő: Vaszkán Gabriella
5. évfolyam:
I. helyezett: Buzai Brúnó (Vörösmarty Mihály Tagintézmény)
felkészítő: Szokodi László
II. helyezett: Varjú Zétény (Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola)
felkészítő: Domokos Anikó
III. helyezett: Hocz Linett (Táncsics Mihály Gimnázium)
felkészítő: Gombkötő Judit Emese
6. évfolyam:
I. helyezett: Polgár Máté (Vörösmarty Mihály Tagintézmény)
felkészítő: Szokodi László
II. helyezett: Czeilinger Martina (Eötvös József Katolikus Általános Iskola)
felkészítő: Madarász Éva
III. helyezett: Csesznok Balázs (Eötvös József Katolikus Általános Iskola)
felkészítő: Madarász Éva
7. évfolyam:
I. helyezett: Berényi Álmos (Vörösmarty Mihály Tagintézmény)
felkészítő: Jankóné Lövei Erika
II. helyezett: Bárdos Balázs (Vörösmarty Mihály Tagintézmény)
felkészítő: Jankóné Lövei Erika
III. helyezett: Csernus Dominika (Eötvös József Katolikus Általános Iskola)
felkészítő: Lovas Erzsébet
8. évfolyam:
I. helyezett: Munkácsi Bianka (Táncsics Mihály Gimnázium)
felkészítő: Szitó Tímea
II. helyezett: Fánczi Gina (Eötvös József Katolikus Általános Iskola)
felkészítő: Lovas Erzsébet
III. helyezett: Szilágyi Fruzsina (Vörösmarty Mihály Tagintézmény)
felkészítő: Jankóné Lövei Erika

          Ebben az évben a legkiválóbb diákokat felkészítő pedagógus munkáját is értékelte a zsűri. Az Eötvös József Katolikus Általános Iskola ajándékát Jankóné Lövei Erika tanárnő érdemelte ki munkájával. Gratulálunk a versenyzőknek, pedagógusoknak!

Fényképek: >>>

Lovas Erzsébet tanító

Lovas Erzsébet tanító

Nyomtassa ki ezt a bejegyzést | Nyomtassa ki ezt az oldalt