Állatok világnapjának hete 2018

allatok-vilagnapjanak-hete 2018

[responsivevoice_button voice="Hungarian Female" buttontext="Hallgassa meg a bejegyzést"]

       2018. október 1. és október 5. között kerül megrendezésre iskolánk alsó tagozatán az "Állatok világnapjának hete 2018" elnevezésű tematikus hét. A nyitónap délutánjára  a tiszafüredi székhelyű Magyar Környezetgazdálkodási és Vidékfejlesztési Társaság munkatársa Kiss Balázs ragadozó madár bemutatóval készült tanulóinknak. Egy ölyvet és egy baglyot hozott magával az alkalomra. A madarak arasznyi távolságra repültek a tanulók között. Az előadó az interaktív előadás részeként több tucatnyi gyermeket bevont az előadásba. Az igazán bátrak, kézre is vehették illetve meg is simogathatták az állatokat. A vizuális élmények mellett, rengeteg új ismerettel is gyarapodhattak tanulóink. Az előadó mindenesetben bőséges és információban gazdag válasszal felelt a feltett  kérdések sokaságára. Jó hangulatú délutánt zártunk.

Fényképek: >>>

 

Tóth Sándortanító, szervező

Legyél te az első, aki hozzászól

Hozzászólás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*