Természettudományos Nap az Eötvösben

Iskolánk szép, hagyományos rendezvényén, a TT Napon vehettek részt diákjaink. A nap iskolánk szépítésével indult. 5-6. évfolyamos tanulóink színes árvácskákkal ültették tele a virágágyásokat, a 7-8.-osok az udvaron tevékenykedtek. Majd közös mozizás keretében hazánk felszíni és felszín alatti vizeivel ismerkedtek a gyerekek. Ezután a csarnokban izgalmas kvízjáték következett, mely során újabbnál újabb érdekes információval bővült ismeretanyaguk. Hallottak az állatok érdekes viselkedéséről, helységneveket, közmondásokat gyűjtöttek, illatokat, formákat kerestek és versenyeztek akadálypályán is. Visszatérő vendégünk, egyben zsűri elnökünk Dr. Formann Istvánné Emike néni volt, akinek ezúton is köszönjük a részvételét, segítségét! Ismét egy tartalmas, játékokban, vidámságban gazdag napot töltöttünk együtt.

Fényképek >>>

Rózsa Judit Tündetanárnő

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..