Planetáriumban jártunk

Iskolánk Sportcsarnoka ma milliárdnyi csillagnak adott otthont, hiszen eljött hozzánk az Utazó Planetárium. A kupolába vetített, valósághű film segítségével messziről kémleltük a gyönyörű „Kék Bolygó”-t, a Földet, közelről szemléltük a Naprendszer bolygóit, és kint jártunk messze-messze a Tejút csodálatos világában, sőt még azon is túl. Az előadás végén néhány percre átélhettük a világ egyik legmerészebb hullámvasútjának élményét.
Köszönjük a lehetőséget iskolánknak!

 

A szervezők és a résztvevők nevében:

Rózsa Judit Tünde

Rózsa Judit Tündetanár

Légy te az első hozzászóló

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*


Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..