Mezei futás végeredmények Városi, körzeti – Orosháza – Bogárzó

I.kcs. fiú „A” csapat: 1. hely
Tagjai: Pipis Zsombor 3.a 2. hely
Kiss-Horváth Kende 1.b 4. hely
Mangru Márk 1.b 6. hely
Szabó Máté 2.a 7. hely
I.kcs. lány csapat 1. hely
Tagjai: Szabó Virág 2.b 1. hely
Birkás Veronika 2.b 9. hely
Papp Laura 2.b 8. hely
Molnár Barbara 3.a 6. hely
I.kcs. fiú „B” csapat: 3. hely
Tagjai: Prozlik Patrik 2.a 13. hely
Enyedi István 3.b 19. hely
Szabó Dávid 3.a 17. hely
Csányi Áron 1.b 14. hely
II.kcs. fiú csapat: 2. hely
Tagjai: Császár Áron 4.a 7. hely
Fekécs Ákos 3.a 8. hely
Horváth Dominik 4.b 10. hely
Kozák Gábor 4.a 12. hely
II.kcs. lány csapat: 2. hely
Tagjai: Patyi Anna 4.b 4. hely
Gábor Kata 4.b 3. hely
Földesi Réka 4.b 8. hely
Osztás Kloé 5.b 7. hely
III.kcs. fiú csapat: 1. hely
Tagjai: Fekete Bence 6.b 2. hely
Furka Zsombor 7.b 5. hely
Takács Roland 6.b 9. hely
Nánási Máté 5.b 13. hely
II.kcs. lány csapat: 3. hely
Tagjai: Ficzere Alexa 4.a 10. hely
Balczó Boglárka 4.a 11. hely
Székács Virág 4.a 12. hely
Horváth Dzsesszika 4.b 19. hely
IV. kcs. fiú „A” csapat 1. hely
Tagjai: Túróczki Béla 8.b 1. hely
Dobrai Dávid 8.b 2. hely
Patyi Ákos 8.b 4. hely
Kocsis Kevin 8.b 6. hely
III.kcs lány „A” csapat 1. hely
Tagjai: Kiss Katalin 6.b 1. hely
Ádász Katalin 6.b 2. hely
Czinkota Kármen 6.b 3. hely
Gubacsi-Bok Zsófia 5.b 5. hely
IV. kcs. fiú „B” csapat 2. hely
Tagjai: Salka Olivér 8.b 7. hely
Rácz Adrián 8.b 8. hely
Bordás István 7.b 9. hely
Jónás Bence 7.b   10. hely
III.kcs lány „B” csapat 2. hely
Tagjai: Forrás Réka 6.b 6. hely
Szenteczki Lili 7.b 7. hely
Czédula Jessica 6.b 8. hely
Juhász Johanna 6.a 9. hely
Prozlik Titanilla 5.b 10. hely
Ceglédi Lídia 6.a 13. hely
IV. kcs. fiú „C” csapat 3. hely
Tagjai: Rafael István 8.a 11. hely
Selmeczy Kevin 8.b 12. hely
Várdai Bence 8.b 15. hely
Pádár Dániel 8.b 23. hely
IV. kcs. lány csapat 1. hely
Tagjai: Bese Bettina 8.b 1. hely
Nagy Anna 8.b 2. hely
Czvallinga Edina 7.a 3. hely
Ravasz Klaudia 7.b   4. hely
IV. kcs. lány csapat 2. hely
Tagjai: Berta Réka 8.b 6. hely
Gabnai Alexandra 7.b 9. hely
Ceglédi Kamilla 7.a 10. hely
Lunczner Petra 8.b 11. hely
Almási Gyulatestnevelő

Légy te az első hozzászóló

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*