A Történelmi Vitézi Rend rendezvénye

A Történelmi Vitézi Rend rendezvénye vitéz Hunyadi László a Történelmi Vitézi Rend főkapitánya

A MAGYAR SZENT KORONA TÖRTÉNETE

Iskolánk Emléktermébe látogatott vitéz Hunyadi László a Történelmi Vitézi Rend főkapitánya Dr. vitéz Domonkos István hadnagy meghívására. Előadásának témája a MAGYAR SZENT KORONA története. A Szent Korona nemzeti történelmünk szimbóluma, egyben jelentős ötvösművészeti értékünk is. Tanulóink egy új szemszögből megismerkedtek a korona történetével, részeivel és díszítésével.

Fényképek: >>>

 

Schmidt Jenőnétanárnő

Légy te az első hozzászóló

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*


Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..