Szép eredményekkel búcsúztatjuk az Óévet

Régióválogatottak Tornája-01
(Régió-válogatottak Tornája)

Negyedik alkalommal, december 27-28-29-én Gödöllőn rendezték meg a Régióválogatottak Tornáját, melyen 8 régió válogatott kézilabdázói mérték össze tudásukat. A Sterbinszki Amália nevét viselő régió – melyben Békés, Jász Nagykun Szolnok és Hajdú Bihar megye gyerekei játszanak – évek óta szép sikereket ér el. A lánycsapat az első két évben második, tavaly a negyedik helyen végzett. Az idén a közös munka meghozta gyümölcsét, most ők állhattak a dobogó legfelső fokára. Az országos bajnokcsapat egyik edzője - a kezdetektől - Papp Mihály, iskolánk testnevelő tanára. A régió fiai a VII. helyen végeztek, tagjai között szerepel iskolánk nyolcadikos tanulója, Blaskó Tamás és Szabó Csanád volt Eötvösös diák.
Az eredményekhez szeretettel gratulálunk és további szép sikereket kívánunk!

 

Rózsa Judit Tündetanárnő

Légy te az első hozzászóló

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*