Karácsonyi műsor a katolikus templomban

Karácsonyi műsor a katolikus templomban 2013
(Karácsonyi műsor a katolikus templomban 2013.)

„Szép Tündérország támad föl szívemben
Ilyenkor decemberben.
A szeretetnek csillagára nézek,
Megszáll egy titkos, gyönyörű igézet,
Ilyenkor decemberben.”
(Juhász Gyula)

2013. december 18-án karácsonyi műsort rendeztünk a katolikus templomban.
Dr. Laurinyecz Mihály plébános ünnepi köszöntője után óvodásaink jelenetével vette kezdetét ünnepélyünk.  Nagy Krisztina énekművész előadásában hallgathattuk meg az Ave Mariat, Szénási Anikó tanárnő zongorakíséretével. Karácsonyi gondolatokat hallhattunk az 5.b osztály tanulóinak tolmácsolásában. Krcsméri Blanka Handel: H-mol fuvolaszonátáját adta elő, majd Furda Szabina következett, aki Zséda: Ha egy csillag sem ég c. dalát énekelte el. Iskolánk kórusa karácsonyi dalokkal lepte meg a résztvevőket. Befejezésül iskolánk tanulói záróképet alkottak gyertyákkal, csillagszórókkal. Az ünnepi fények mellett Ady Endre: Karácsony c. verse hangzott el Szabó Gyula előadásában.

Fényképek: >>>

 

Holecska Mirjamtanárnő

Légy te az első hozzászóló

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*