Emlékezzünk! Emlékeztünk.

Emlékezzünk! Emlékeztünk.

Ismét ünneplő ruhába öltözött diákok töltötték be iskolánk auláját október 22-én délelőtt, amikor hetedikes diákjaink előadásával állítottunk méltó emléket az 56-os esemény hőseinek.
Egy osztályfőnöki óra kereteibe épített, zenés, irodalmi összeállítással emlékeztünk meg azokról a fiatalokról, akik 57 évvel ezelőtt a szabadságukért, a függetlenségükért, a magyar népért és önmagukért haltak hősi halált. A tiszteletükre gyújtott gyertyák fénye szüntelenül ott lobog mindannyiunk lelkében.
Megköszönjük Lukácsné Lengyel Katalin tanárnőnek, hogy összeállította és betanította a műsort, diákjainknak pedig, hogy a forradalom szellemiségéhez méltóan tolmácsolták a visszaemlékezés gondolatait!

Fényképek: >>>

 

Rózsa Judit Tündetanárnő

Légy te az első hozzászóló

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*


Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..