Újabb szép siker az Eötvösben!

2013. május 10-én a TMKIT Vörösmarty Mihály Tagintézményben került sor a már hagyományos természetismereti versenyre, ahol 5.-6. osztályos tanulókból álló csapatok mérték össze tudásukat. Iskolánkat Bucsek Noémi 5.a, Kalapos Kamilla 5.a, Kátai Vivien 6.a, Czirok Orsolya 6.a osztályos tanulók képviselték. A tanulmányi versenyen való részvételhez elengedhetetlen volt az 5-6.osztályos tananyag fajismerete, általános madárvédelem, a nemzeti parkok, valamint az év madarának és fájának tanulmányozása volt szükséges. Tanulóink kitartó és becsületes munkájuknak, felkészültségüknek köszönhetően 1. helyezést értek el.

Gratulálunk, további szép sikereket kívánunk nekik!

Felkészítő tanáruk Varga Lászlóné volt.

Holecska Mirjamtanárnő

Légy te az első hozzászóló

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.


*


Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..